بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور)

بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور).


بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،قیمت روز

ویدئو آموزشی درباره: بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

مرد جوان که مدعی بود به خاطر مزاحمت‌های یک بدهکار برای خواهرش او را به قتل رسانده 24 ساعت پس از اعتراف منکر قتل شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»،

ساعت 11 شب 24 اسفند راننده نیسانی در حال عبور از پارک جنگلی اطراف مسگرآباد بود که با صحنه وحشتناکی مواجه شد. او یک خودروی 206 را دید که راننده‌اش برای چند لحظه درکنار خیابان توقف کرده و ناگهان از خودرو پیاده شد و جسد مردی را از داخل خودرو بیرون آورد و متواری شد. راننده نیسان زمانی که به سراغ مرد جوان رفت، متوجه شد که به قتل رسیده و بلافاصله با پلیس تماس گرفت. بدنبال تماس مرد نیسان سوار، تیم جنایی راهی محل شده و تحقیقات به دستور بازپرس موسی رضازاده آغاز شد.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که از زمان مرگ مدت زیادی نمی‌گذرد و مرد جوان با شلیک گلوله به سرش به قتل رسیده است. هویت مرد جوان نامشخص بود اما با بررسی شماره پلاک خودروی پژو 206 مشخص شد که خودرو متعلق به مردی به نام بهزاد است. تصویر صاحب خودرو با تصویر مقتول یکی بود و بدین ترتیب هویت قربانی جنایت بدست آمد.

در ادامه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به سراغ خانواده بهزاد رفته و آنها سرنخ مهمی را در اختیار کارآگاهان قرار دادند. یکی از اعضای خانواده بهزاد در تحقیقات گفت: پسرمان مدتی است که با دختری به نام فرانک کار می‌کند اما با او به اختلاف مالی برخورد کرده بود حتی فرانک از پسرمان شکایت کرد و دادگاه بهزاد را محکوم به پرداخت 400 میلیون تومان کرد. برادر فرانک هم در این مدت چندین بار برای پسرمان خط و نشان کشیده بود، تصور می‌کنیم که او در این ماجرا نقش داشته باشد. در ادامه تحقیقات خودروی 206 مقتول نیز در اطراف خانه فرانک پیدا شد و برادر او بازداشت شد.

متهم جوان در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد: خواهرم با مقتول اختلاف مالی داشتند و در دادگاه هم محکوم شده بود. اما او مدام برای خواهرم و نامزدم ایجاد مزاحمت می‌کرد. چندین بار به او تذکر داده بودم اما بهزاد دست بردار نبود و درنهایت شب حادثه با او قرار گذاشتم و با اسلحه‌ای که از قبل داشتم به او شلیک کردم و او را به قتل رساندم. جسد را در حوالی مسگرآباد در خیابان رها کردم و از آنجا متواری شدم. اما 24 ساعت بعد از اعترافات، مرد جوان اظهاراتش را تغییر داد و مدعی شد که جنایتی مرتکب نشده و به خاطر ترس و توهمی که داشته، اعتراف کرده است. با اظهارات جدید مرد جوان، به دستور بازپرس شعبه یادزهم دادسرای امور جنایی پایتخت تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور با کد تخفبف (hash-664e695c437e3) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " بدهکار 400 میلیون تومانی با شلیک گلوله کشته شد - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور " .