اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور)

اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور).


اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،ارسال رایگان

ویدئو آموزشی درباره: اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

تقسيم استان‌هاي مختلف معمولا وعده‌اي است که در زمان دولت‌هاي اصولگرا، مانور بسياري روي آن داده مي‌شود. در زمان محمود احمدي‌نژاد بود که در جريان سفرهاي استاني به مناطق مختلف وعده

ظهور استان‌هاي تازه داده مي‌شد. ظهور استان البرز در مناطق غربي استان تهران از جمله نتايج اين وعده بود. دولت ابراهيم رييسي هم وعده‌هايي در اين خصوص مطرح كرده است. تشكيل استان‌هاي تازه از دل استان تهران آخرين وعده‌اي است كه از سوي دولت سيزدهم اجرايي شده است. ديروز اما نمايندگان استان تهران با ارسال نامه‌اي معترض هرگونه تعرض به يكپارچگي شهرستان ري در تقسيمات جديد كشوري شدند.

سيد علي يزدي‌خواه نماينده مردم، تهران، ري، اسلامشهر و شميرانات در مجلس شوراي اسلامي از تدوين نامه‌اي خطاب به وزير كشور خبر داد كه در آن به تصميمات براي تقسيمات جديدي كشوري و تعرض به يكپارچگي شهرستان ري اعتراض شده است. آنگونه كه ايلنا روايت كرده، متن اين نامه كه به امضاي جمعي از نمايندگان تهران رسيده به شرح ذيل است:

جناب آقاي دكتر وحيدي
وزير محترم كشور

سلام عليكم؛ با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص)؛ همان‌گونه كه استحضار داريد، ملك ري يكي از كهن‌ترين شهرهاي جهان با قدمت بيش از ۸ هزار سال بوده و شيخ‌البلاد و عروس جهان اسلام با هويت تاريخي، تمدني و مذهبي خود با تعبير زيباي رهبر فرزانه انقلاب به عنوان قبله تهران معرفي گرديده است. پيرو اخبار واصله در خصوص طرح تشكيل استان‌هاي تهران غربي و شرقي، تاكيد مي‌گردد طرح مذكور به هيچ‌وجه نبايد منجر به جابه‌جايي محدوده جغرافيايي فعلي شهرستان ري و بخش‌هاي پنجگانه ري گردد. هرگونه تغيير و جابه‌جايي در محدوده سياسي كنوني، علاوه بر صدمه به هويت و تاريخ اين شهرستان، خسارات جبران‌ناپذيري بر سرمايه‌هاي مادي و معنوي مردم ولايت‌مدار شهرستان ري وارد و موجبات اعتراض شديد اهالي و ساكنين را فراهم مي‌آورد. لذا تقاضامند است دستور فرماييد از هرگونه تغيير و جابه‌جايي در محدوده جغرافيايي شهرستان ري احتراز و قبله تهران بدون كوچك‌ترين خدشه و به صورت يكپارچه در حريم حرم حضرت عبدالعظيم(ع) حفظ گردد و جزيي از استان تهران مركزي باقي بماند. بديهي است با توجه به مطالبات مردمي جهت تحقق اين مهم، از همه اختيارات و ظرفيت‌هاي قانوني مجمع نمايندگان تهران در مجلس شوراي اسلامي استفاده خواهد گرديد

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور با کد تخفبف (hash-66741277449d9) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " اعتراض به تقسیم دوباره استان تهران - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور " .