سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور | ,به نقل قول مهندسین ساختمانی: ،این مقاله در مورد مصالح مدرن و نوین عمرانی و ساختمانی می باشد .

 

سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور)

سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور به نقل از (jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور).


سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور ، ۱۴۰۳،ارسال تهران-کرج ۱روزه ،نمایندگی

ویدئو آموزشی درباره: سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

فروش از طریق نمایندگی ها و خرید مستقیم از کارخانه، فروش ویژه با تخفیف در سفارش های بالا .


سفارش ( سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور )خود را از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان فروش ما اعلام کنید.

طبق بررسی تلفنی کارشناسان بازاریابی آنلاین ما ،با گرفتن استعلام قیمت از فروشگاه های اینترنتی شرکت های هم صنف و مقایسه با لیست کارخانه نتایج شگرفی حاصل شد. شاید همین باعث انگیزه ما شد تا این مطلب را در مقاله بگنجانیم. طبق بررسی کارشناسی و مقایسه ی با فهرست بها سال های ۱۴۰۰،۱۴۰۱،۱۴۰۲،۱۴۰۳ به این نتیجه رسیدیم به نسبت کیفیت ارايه شده قیمتگذاری مناسبی داشته باشیم. طبق نقد حاصله مشخص شد قیمت های ; سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور مناسب تر از دیجی کالا، ترب، دیوار، شیپور، باسلام، ایمالز ، نیاز روز و خیلی فروشگاه های آنلاین ارائه کالای عمرانی ساختمانی ، صنعتی اینترنتی دیگر می باشد.

برآورد و محاسبه هزینه | ; سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور

این محصول در بازه‌های قیمتی مختلفی هستند و تنوع زیادی دارند. تفاوت قیمت به دلایل زیادی ایجاد می‌شود. قطعات و مواد به کاررفته در محصول، برند سازنده، امکانات و ویژگی‌های کالا و نوع آن از عوامل تاثیرگذار در قیمت هستند.

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه کشور در سال 1402 سال خوبی را پشت سر نگذاشت و سالی بود پر از ایجاد عدم اطمینان برای فعالان بازار سرمایه بود.

امین

آذریان کارشناس و از مدیران نهادهای مالی بازار سرمایه در گفت‌وگو با مهر درباره وضعیت بورس در سالی که گذشت، گفت: واقعیت این است که هر مدیری را باید در موقعیت و شرایط و زمان مسئولیت وی، عملکردش را بررسی نمائیم و با رؤسای قبل مقایسه کنیم ولی با توجه به حذف این پارامترها آقای عشقی زحماتی برای توسعه بازار کشیدند و به گسترش و افزایش نهادهای مالی کمک شایانی داشتند

این کارشناس بازار سرمایه افزود: این افزایش کمک می‌کند که مشکلاتی که در سالیان گذشته با توجه به اینکه تعداد نهادهای مالی اعم از شرکت‌های سبدگردانی، انواع صندوق‌های سرمایه گذاری و تشکیل دیگر نهادها کمک می‌کنند که روش‌های سرمایه گذاری غیر مستقیم برای عموم مردم گسترش پیدا کند و مردم نیز بتوانند عملکردهای نهادهای مالی را بسنجند و انتخاب بهتری با توجه به ریسک پذیری و ریسک گریزی خود، گزینه‌ی مورد تأیید خودشان را انتخاب کنند ولی نقاط ضعفی هم داشتند که می‌توانستند در مقام رئیس سازمان بورس و عملاً حافظ منافع سرمایه گذاران و نهادهای مالی در مقابل تصمیم‌های سریع الوقوع بانک مرکزی در خصوص نرخ بهره اعمالی که مطرح می‌شود و تصویب می‌شود، به همین راحتی مورد پذیرش قرار نگیرد.

به گفته آذریان، وضعیت اقتصاد ایران متأسفانه با این نرخ‌های انتشار اوراق‌ها برای شرکت‌های تولیدی که به حدود ۴۰ و در بعضی از این تأمین مالی جمعی به حدود ۵۰ درصد رسیده است در سال‌های آینده بنگاه‌ها و شرکت‌های تولیدی کوچک و متوسط با بحران‌های زیادی روبرو خواهند شد و متأسفانه در گام بعدی این مشکلات به بازار سرمایه نیز تأثیر خواهد داشت به دلیل اینکه طبیعتاً از سود بنگاه‌ها کاسته خواهد شد.

سال خوبی برای بورس نبود

امین آذریان اضافه کرد: بازار سرمایه کشور در سال ۱۴۰۲ سال خوبی را پشت سر نگذاشت و سالی بود پر از ایجاد عدم اطمینان نه برای افرادی که در سالیان گذشته از بورس شاید برای همیشه خداحافظی کردند برای افرادی که با همه تغییر و تحولات و بررسی بازارهای موازی مالی همچنان در این بازار مانده‌اند و هستند، اهالی بازار سرمایه اتفاقاً برخلاف اظهارنظرهای انجام شده کسی به دنبال سودهای خیلی زیاد در بازه‌های خیلی کوتاه نیست به دلیل اینکه زمانی سودهای بی حساب و کتاب در بازه‌های زمانی کوتاه مدت اتفاق می‌افتد قطعاً در پس آن نزول‌های بی حساب و کتاب نیز اتفاق می‌افتد که این نزول قطعاً عدم اطمینان‌های برای عموم مردم خواهد داشت.

این کارشناس بازار سرمایه در پایان گفت: در خصوص نمایندگان مردم در مجلس باید نکاتی را خاطرنشان کرد که در دوره‌های قبل نمایندگانی حضور داشتند که از بدنه بازار سرمایه بودند و یا با مفاهیم بازار سرمایه آشنایی داشتند امیدوارم در کمیسیون اقتصادی این دوره نیز نمایندگانی حضور داشته باشند که با موضوعات و مشکلات بازار سرمایه آشنایی‌های لازم را داشته باشند و یا بتوانند از کارشناس قدیمی این بازار بهره مند شوند بنظرم موضوعاتی نرخ بهره، نرخ خوراک پتروشیمی‌ها، نرخ دلار نیما و اصطلاحاتی که هر سال برای قانون بازار سرمایه صحبت می‌شود ولی انجام نمی‌شود.

نظرات (0)
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد
دیدگاه خود را بیان کنید
Posting as Guest
×
Suggested Locations

 

سوالات متداول

در این بخش سوالاتی که به صورت روزانه پرسیده می شود پاسخ داده شده.


در مورد سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور با کد تخفبف (hash-66797bc2b00fb) چه می دانید؟

فروشگاه محصولات ساختمانی مجموعه ای از نخبگان علمی و صنعتی هست که با هدف معرفی محصولات برتر صنایع, با هدف «رونق تولید» (به طور رایگان) می باشد.


فروش ویژه و استثنایی محصولات تا پایان سال ۱۴۰۳ معادل ۲۰۲۴ میلادی

وارد وب سایت شوید و از آخرین پیشنهاد ویژه قیمت محصولات با خبر شوید.


ارسال سریع و آسان سفارشات به سراسر ایران

فروشگاه محصولات ساختمانی برترین معرف محصولات مرغوب و با تضمین کیفیت و گارانتی و حمل بار تا مقصد .


⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️
منابع
  1. " سال گذشته سال خوبی برای بورس نبود - jamaliasansor.ir - جمالی آسانسور " .